Ahşap Duvar Çıtası Modelleri

21 kez okundu

Ahşap Duvar Çıtası Modelleri

Evinize şık ve lüks bir görünüm katmak istiyorsanız, kesinlikle önce ahşap duvar çıtalarını öneririz. Özellikle duvarınız, çeşitli bölmelere ayırmayı ve bu şekilde bir tasarımı düşünüyorsanız, alçı pandan çok ahşap duvar çıtaları işini görecek ve evinizin odalarının duvarında çok daha şık ve estetik duracaktır.

Bu kararları verdikten ve gerekli çizimleri hazırladıktan sonra gelelim ahşap duvar çıtası fiyatlarına. Ahşap duvar çıtası fiyatları çeşitlilik göstermekle beraber, 4 cm bir ahşap duvar çıtası 10 liradan başlamaktadır. Yani 40 cm’lik bir uzunluktaki duvarınız için dikey olarak maliyet 100 lirayı bulacaktır. Tabi bu yapıştırıcı vesaire masrafları hariçtir. Bahsettiğimiz sadece çıtanın fiyatıdır.

Duvar çıtası özellikleri

Duvar çıtası su ve nem faktörlerinden etkilenmemektedir. Suya karşı dayanıklılık gösterir şişme, küflenme, çatlama veya kabarma sorunları ile karşılaştırmaz. Kullanım açısından her yüzeye uygulamak mümkündür. Pvc ve bakteri barındırmamakla beraber kanserojen maddeler barındırmayarak sağlığınızı etkilemez. Poliüretan malzemesi ile üretilmesinden ötürü dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Tüm sevdiklerinizle  aramış olduğunuz modeller için, duvar çıtası istanbul bölgesinde hizmet veriyoruz. Oda içerisinde yankılanan sesi kesme özelliğine sahiptir. Kendine has yalıtım özelliği bulunduğundan duymak istemeyeceğiniz yankılanan sesleri minimum seviyeye indirecektir. Karşılaştırılacak bir diğer çeşidi ise ahşap çıtadır. Ahşapla eşdeğer özelliklere sahiptir fakat artı yönü yanma ihtimali yoktur. Her türlü boya ile uyumludur. Akma, sönük renk tonlarına dönme ve pütürlü yüzeye dönüşmez.

Neden Ahşap Duvar Çıtası?

Evleriniz odalarına hem klasik bir görünüm katarken, aynı zamanda şıklıktan ve estetikten taviz vermez. Pek çok kişi alçı pan tercih ederken sizin ahşap duvar çıtası tercih etmeniz, evinizi yani sizi farklı kılar. Bu, özellikle misafirlerinizin gözünden kaçmaz ve evinizi olabildiğince şık gösterir.

Duvar Çıtası ölçüleri

Duvar çıtası ölçüleri değişmekle beraber, 4 cm olarak satışlar bulunmaktadır. Bunlar haricinde 50 santimetrelik çıtalar da mevcuttur. Bu farklı ölçüleri ve farklılık gösteren fiyatları, ufak bir hızlı aramalarla internette kolayca bulabilirsiniz. Ahşap çıtası modelleri fiyatı model ve boyut farklılığından ötürü değişiklik gösterebilir. Standart boyutlarından ziyade özel boyutlarda da yardımcı oluyoruz. Detaylı fiyat bilgisi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşın lütfen. Evinizi baştan aşağıya dekore etmek için duvar çıtası Ankarabölgemizden temin edebilirsiniz. İnternet sitemize girerek de hemen çıta siparişi verebilir hizmete başlayabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*